کد خبر: 4098843
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
در ۶ ماهه نخست امسال؛

واریز بیش از ۱۰۰ میلیون تومان توسط حامیان خارجی به حساب ایتام زنجانی

کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۱۱۱ میلیون تومان از طریق ۵۰ حامی خارج از کشور به حساب ۲۸۷ فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان واریز شده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش ایکنا از زنجان، روح‌اله صالحی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان، صبح امروز ۲۱ آبان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رویکرد مهم کمیته امداد بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی و خیرخواهانه در حوزه خدمت‌رسانی به مددجویان است، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت خیرین خارج از کشور از برنامه‌های کمیته امداد استان زنجان در این بخش است.

وی با بیان اینکه فاصله‌ها و مرزهای جغرافیایی مانع توجه خیران و نیکوکاران به حمایت از فرزندان ایتام نشده است، ادامه داد: خیران و حامیان ایتام خارج از کشور با مشارکت در طرح اکرام فرزندان ایتام و محسنین، حمایت مادی و معنوی ۲۸۷ فرزند ایتام تحت حمایت این نهاد را در استان زنجان متقبل شده‌اند.

صالحی با اشاره به اینکه در قالب طرح اکرام ایتام ۵۰ نفر از حامیان ایرانی مقیم خارج از کشور حمایت مادی و معنوی ۲۸۷ نفر از فرزندان ایتام در استان زنجان را برعهده دارند، افزود: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۱۱ میلیون تومان از سوی حامیان ایرانی مقیم خارج از کشور به حساب فرزندان ایتام تحت حمایت استان واریز شده است.

این مسئول تصریح کرد: تعدادی از هموطنان کشورمان نیز به نیابت از خانواده خود که مقیم خارج از کشور هستند حمایت و سرپرستی فرزندان تحت حمایت این نهاد را بر عهده دارند.

مدیرکل میته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان در ادامه از همکاری ۲۶ هزار و ۵۰۰ حامی در قالب طرح اکرام و محسنین با این نهاد خبر داد و افزود: این تعداد حامی نیکوکار حمایت مادی و معنوی قریب به چهار هزار و ۵۰۰ فرزند عزیز ایتام و محسنین این نهاد را بر عهده دارند.

این مسئول از هموطنان و خیران برای مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت کرده و افزود: خیران می‌توانند از طریق ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ و یا مراجعه به سایت اینترنتی Ekram.emdad.ir حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام این نهاد را بر عهده داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha