کد خبر: 4102745
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳

آغاز مرحله سطح‌سنجی جشنواره قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات زنجان

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از آغاز مرحله سطح‌سنجی جشنواره قرآنی مرکز خدمات استان زنجان خبر داد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان

حجت‌الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا با اشاره به آغاز مرحله سطح‌سنجی جشنواره قرآنی مرکز خدمات استان زنجان، اظهار کرد: مرحله سطح‌سنجی مسابقات شفاهی پنجمین جشنواره ‌بین‌مللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه که ویژه همسر و فرزندان طلاب برادر، طلاب خواهر و فرزندان ایشان است، از روز شنبه ۵ آذر ماه آغاز شد.

وی تصریح کرد: در این مرحله در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن‌کریم به صورت تلفنی، متسابقان توسط داور حفظ قرآن‌کریم، رقیه بابایی مورد سطح‌سنجی قرار می‌گیرند.

این مسئول با اشاره به این‌که جشنواره قرآنی مرکز خدمات در دو مرحله سطح‌سنجی و استانی برگزار خواهد شد، افزود: در مرحله سطح‌سنجی یک نفر داور رشته حفظ قرآن‌کریم طی زمان‌بندی اعلام شده با شرکت‌کنندگان در این رشته تماس گرفته و پس از سطح‌سنجی و آزمودن توانایی افراد، نفرات منتخب را جهت حضور در مرحله استانی مشخص خواهند کرد.

این مسئول تصریح کرد: در مرحله استانی نیز افراد منتخب و برگزیده مرحله سطح‌سنجی، طبق زمان‌بندی اعلام شده از سوی استان به صورت حضوری در این مرحله شرکت کرده و پس از داوری، نمرات و نتایج به منظور بررسی و تایید کمیته فنی (جهت معرفی نفرات برتر) به دبیرخانه ستاد برگزاری جشنواره ارسال می‌شود و در مرحله استانی از نفرات برتر (اول تا سوم استانی ) تقدیر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha