کد خبر: 3540885
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
غم‌پرور خبر داد:

معاینه رایگان 24 هزار بیمار در درمانگاه حسینیه اعظم زنجان

گروه اجتماعی: رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت: در نیمه نخست محرم امسال در درمانگاه مصباح این حسینیه بیش از 24 هزار نفر به‌صورت رایگان توسط پزشک عمومی ویزیت شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، محمدجواد غم‌پرور، رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان صبح امروز چهارشنبه، پنجم آبان‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد ویزیت دندان پزشکی طی این مدت را بیش از پنج هزار نفر بود همچنین 2 هزار نفر توسط پزشک متخصص و فوق تخصص معاینه، 230 نفر از خدمات رادیولوژی استفاده کرده و از 432 نفر نیز نوار قلبی گرفته شده است.

وی افزود: از مراجعه‌کنندگان به این دارالشفا بیش از 19هزار نفر از بانوان و بیش از 12 هزار نفر از آقایان خدمات پرستاری دریافت کرده‌اند.

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان به ارائه خدمات به معرفی شدگان درمانگاه حیسینه اعظم توسط دانشگاه علوم پزشکی استان اشاره کرد و گفت: جهت دریافت خدمات رایگان پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی استان تعداد 96 نفر به متخصص، 320 نفر به سونوگرافی، 915 نفر به آزمایشگاه و 50 نفر به ام.آر.آی معرفی شده‌اند.

غم‌پرور با تاکید بر گسترش خدمات پزشکی در مراکزی که امکان فراهم شدن چنین فضایی برای اقشار کم درآمد جامعه را دارند، گفت: در این مرکز بیش از 40 پزشک و پرستار اشتغال دارند و در 15 روز فعالیت ویژه محرم این تعداد به بیش از 80 نفر می‌رسد.

یادآور می‌شود، درمانگاه مصباح حسینیه اعظم زنجان در زمینی به مساحت 250 متر مربع و زیربنای 750 متر مربع احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

این دارالشفا هم اکنون با ارائه خدماتی همچون پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص، دندانپزشکی، مامایی و خدمات پاراکلنیکی در طول سال با قیمتی کمتر از تعرفه وزارت بهداشت و در دهه محرم به صورت رایگان در خدمت عموم همشهریان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha