کد خبر: 3853008
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نماد صلابت نظام است

گروه سیاست و اقتصاد ــ دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ابهر با اشاره به تشکیل کمیته‌هایی برای برپایی راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه، گفت: حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان نماد اقتدار و صلابت نظام است.

حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نماد اقتدار و صلابت نظام استمجید مرادی، دبیر هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، با اشاره به این‌که یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور سه رخداد بزرگ در تاریخ کشور ما است، اظهار کرد: این سه رویداد شامل تبعید امام خمینی(ره)، کشتار جمعی از دانش‌آموزان معترض به سیاست‌های دولت وقت و تسخیر لانه جاسوسی است.

وی ادامه داد: ۱۳ آبان به قدری در تاریخ کشور ما اهمیت دارد که در سال ۶۷ این روز توسط مجلس به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شد.

این مسئول با اشاره به این‌که در راستای گرامی‌داشت ۱۳ آبان تمهیدات لازم باید اندیشیده شود، ادامه داد: در همین راستا کمیته‌های تخصصی شامل کمیته‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، فرهنگی و تبلیغات، کمیته مراسم و کمیته امنیت و انتظامات در شهرستان تشکیل شده است.

وی با اشاره به نقش‌آفرینی دانش‌آموزان در رقم خوردن ۱۳ آبان، یادآور شد: باید تلاش شود از ظرفیت دانش‌آموزان در برنامه‌های ۱۳ آبان‌ماه به بهترین شکل استفاده شود زیرا دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند.

وی با تأکید بر این‌که تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا شاهد رقم خوردن ۱۳ آبانی باشکوه در تاریخ ابهر باشیم، ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان و تجدید بیعت مجدد با مقام‌معطم رهبری و آرمان‌های انقلاب است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha