کد خبر: 3854385
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
سردار کرمی تأکید کرد:
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه امروز کشور در اوج اقتدار و نبرد با استکبار قرار دارد، گفت: بسیج جهان اسلام نیز باید با اقتدار تمام در تمامی صحنه‌های جهانی حضور یابد.

بسیج جهان اسلام با اقتدار تمام در صحنه‌های جهانی حضور یابدبه گزارش ایکنا از زنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، یکشنبه، ۱۲ آبان ماه در همایش نخبگان بسیج دانش‌آموزی، دانش‌آموزان بسیجی را فرماندهان جبهه جنگ نرم در آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: شما باید با اعتقاد به باورهای دینی و اعتماد به نصرت الهی به صورت شبانه‌روز برای موفقیت انقلاب تلاش کنید.

این مسئول با اشاره به قدرت موشکی و نظامی کشور ابراز کرد: ما امروز به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم با موشک‌های جوانان انقلابی از امنیت کشور در مقابل دشمن دفاع کنیم.

وی با بیان این‌که دشمنی استکبار با ملت ایران از همان آغازین روزهای انقلاب وجود داشته است، اظهار کرد: دشمنان در روزهای آغازین انقلاب با برپا کردن فتنه‌های گوناگون از جمله ترور، به راه انداختن اعتراض‌های قومی و قبیله‌ای سعی در تخریب نظام داشتند اما به برکت جوانانی که به مبارزه با بازماندگان رژیم پهلوی برخاستند ناکام ماندند.

سردار کرمی با اشاره به این‌که دشمنان پس از ناامیدی در جنگ و تفرقه‌افکنی در کشور به جنگ نظامی علیه کشورمان روی آوردند، تصریح کرد: صدام با پشتیبانی عراق و برخی از حکام منطقه به کشور ما حمله کرد اما باز به مدد خون پاک جوانان ایرانی در این فتنه نیز ناکام ماند.

وی با اشاره به این‌که دشمنان با تصور این‌که می‌توانند نظام اسلامی را در ۱۰ روز ساقط کنند به کشورمان یورش آوردند، تصریح کرد: به برکت خون شهدا بساط تمام کسانی که ادعای سقوط نظام را داشتند امروز در منطقه برچیده شده است.

سردار کرمی با اشاره به ناکامی دشمنان در جنگ‌های سوریه، یمن، لبنان و عراق، تصریح کرد: امروز به برکت شهدا شاهد صدور انقلاب در جای جای جهان هستیم تا جایی که اسرائیل امروز حتی از سایه حزب الله و سید حسن نصرالله نیز در هراس است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تاکید بر این‌که امروز ما شاهد اقتدار بسیج در عرصه‌های مختلف هستیم، ادامه داد: بسیج جهان اسلام نیز باید با اقتدار تمام در تمامی صحنه‌های جهانی حضور یابد.

این مسئول با اشاره به دیدارهای انجام شده از خانواده‌های شهدا در سطح استان، گفت: خانواده‌های شهدا در این دیدارها به دو نکته اساسی دفاع از ولایت فقیه و حفاظت از انقلاب در برابر نااهلان تاکید داشتند.

وی با اشاره به این‌که رزمندگان اسلام به ویژه بسیجیان حماسه‌ای در هشت سال دفاع مقدس خلق کردند که امام بر بازوی رزمندگان  بوسه زدند، تصریح کرد: امام خمینی (ره) در آن ایام خطاب به مسئولان نظام فرمودند اگر مسئولان از حمایت و پشتیبانی رزمندگان و مردم غفلت کنند در آتش قهر الهی خواهند سوخت که کلام امام در برهه فعلی نیز جاری است و اگر مسئولان از حمایت و تقویت بسیج دریغ کنند و به آمریکا و ایادی آنان دل ببندند در آتش قهر الهی خواهند سوخت.

وی روحیه دشمن‌ستیزی، استکبارستیزی و شهادت‌طلبی را مورد تاکید قرار داد و گفت: امروز کشور در اوج اقتدار و نبرد با استکبار قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: