کد خبر: 3855686
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

دانش‌آموزان؛ سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی

گروه اجتماعی ــ معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: نبرد با دشمن نه تنها به اتمام نرسیده بلکه این نبرد در حوزه‌های فرهنگی ادامه دارد و دانش‌آموزان از سربازان خط مقدم این جبهه هستند.

نبرد امروز دشمنان به حوزه فرهنگی کشیده شده است/ دانش‌آموزان؛ سربازان خط مقدم جبهه فرهنکیبه گزارش ایکنا از زنجان، علی برجی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ابهر، شنبه ۱۸ آبان در مراسم یادواره شهدای دانش‌آموزی شهرستان ابهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: هدف و مسیر شهدای دفاع مقدس برای ملت غیور و شهید پرور ایران مقدس است.

وی با بیان این‌که شهدا با خون خویش ایران اسلامی را بیمه کردند، تصریح کرد: مسئولین و آحاد مردم وظیفه دارند پیام شهدا رابه نسل جدید انتقال دهند. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان و آشنایی آنها با اهداف و مسیر شهیدان موجب تعالی جوانان می‌شود.

وی با تأکید بر حضور پرشور دانش‌آموزان و فرهنگیان در عرصه‌‎های مختلف برای حمایت از دستاوردهای انقلاب، افزود: عدالت، معنویت و استقلال از آرمان‌های انقلاب است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی ابهر با تاکید بر این‌که نبرد با دشمن نه تنها به اتمام نرسیده بلکه این نبرد در حوزه‌های فرهنگی و سایر حوزه‌ها ادامه دارد، گفت: همه ما وظیفه داریم از اهداف و آرمان‌های انقلاب دفاع کنیم که دانش‌آموزان از سربازان خط مقدم این جبهه هستند.

برجی با بیان این‌که 36 هزار دانش‌آموز در راه اهداف انقلاب شهید شدند، افزود: افتخاری که شهدا به آن نائل آمدند نصیب همگان نمی‌شود و لیاقت وشایستگی خاصی را‌می‌طلبد که گرامی‌داشت یاد و خاطره آن‌ها وظیفه ملی و همگانی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :