کد خبر: 3868849
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲

پیام تسلیت آیت‌الله العظمی حسینی‌زنجانی در پی شهادت سردار سلیمانی

گروه سیاست و اقتصاد ــ آیت‌الله العظمی سیدمحمد حسینی‌زنجانی با انتشار پیامی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت آیت‌الله العظمی حسینی‌زنجانی در پی شهادت سپهبد سلیمانیبه گزارش ایکنا از زنجان، آیت‌الله العظمی حسینی‌زنجانی، با انتشار پیامی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اللهم إنا نشکو الیک فقد نبیّنا و غیبة ولیّنا و شدّة الزمان علینا و وقوع الفتن بنا و تظاهر الأعداء علینا و کثرة عدوّنا و قلّة عددنا اللهم فافرج ذلک بفتح منک تعجّله و نصر منک تعزّه و امام عدل تظهره اله الحق ربّ العالمین

شهادت پرافتخار سردار رشید و پرفتوح اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقدس ولی زمان حضرت حجة بن الحسن المهدی عجل‌اللهم فرجه و أرنا فلجه، رهبر انقلاب و فرمانده کل قوا، ملت مؤمن ایران، خانواده ایشان و تمام آزادمردان جهان تسلیت عرض می‌نمایم.

این شهید بزرگوار که عمر بابرکت خویش را در راه اعتلای اسلام و آرمان‌های والای خویش مصروف داشت، عاقبت به ندای حق لبیک گفت و با عروج ملکوتی خود، موج شهادت و حق‌طلبی را در ریشه‌های درخت تناور اسلام جاری ساخت.

خداوند رحیم آن شهید بزرگوار را با اولیای راستینش محشور فرماید و رحمت و مغفرت واسعه خود را مشمول حال ایشان قرار دهد. بمنّه و کرمه».

یادآوری می‌شود که به مناسبت شهادت سپهبد سلیمانی، درس خارج فقه حضرت آیت‌الله العظمی حسینی زنجانی، امروز، شنبه، ۱۴ دی‌ماه دایر نخواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha