کد خبر: 3868652
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

راه مقاومت سردار سلیمانی با قوت ادامه می‌یابد

گروه سیاست و اقتصاد _ امام جمعه زنجان با بیان اینکه انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است، گفت: راه و خط مقاومت با شهادت سردار سلیمانی قوت می‌گیرد.

راه مقاومت سردار سلیمانی با قوت ادامه می‌یابدبه گزارش ایکنا از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: این سردار رشید اسلام تربیت‌یافته مکتب امام و ولایت بود که مقام شهادت برازنده این فرمانده بود که اوج بندگی، سیر و سلوک و نهایت ایمان او را به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بی‌تردید مالک‌اشتر زمان بود، تصریح کرد: شهادت ارثی است که از اولیا به ما رسیده و شهید همچون خورشیدی است که بر انقلاب ما پرتوافکنی می‌کند، با این حال فقدان سردار فداکار اسلام برای امت اسلامی تلخ است.

امام جمعه زنجان اقدام ظالمانه دشمنان در به شهادت رساندن سردار مقاومت را محکوم کرد و گفت: ایران اسلامی راه مقاومتی را که در پیش گرفته، ادامه خواهد داد و بی‌شک ادامه این مبارزه و دست یافتن به پیروزی باعث تلخ شدن کام جنایتکاران خواهد شد.

وی تصریح کرد: بی‌شک انتقام سختی در انتظار جنایت‌کاران است و امروز خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف این راه را ادامه خواهد داد تا انتقام خون تمام شهدایی که در راه حق جان سپردند را بگیرد.

خاتمی به همبستگی تمام آحاد جامعه تاکید کدو گفت: در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، سه روز عزای عمومی در کشور اعلام شده است، به همین خاطر هیچ حرکتی نباید بدون برنامه انجام شود و همه با هم خطی را که رهبر فرزانه انقلاب ترسیم کرده‌اند، در پیش گرفته و در همان چارچوب حرکت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه کسب عزت در دنیا و نجات در آخرت فقط در سایه رعایت تقوای الهی محقق می‌شود، خاطرنشان کرد: عمل صالح در سایه تقوا، تنها توشه ما برای آخرت خواهد بود و زندگی دنیوی زمانی ارزش دارد که همراه با عزت باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :