کد خبر: 3914155
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
چهل سال خودباوری با جهاددانشگاهی/ 4
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان جهاددانشگاهی را پله ترقی جوانان مستعد خواند و گفت: این نهاد با ارائه آموزش‌های مهارتی و با بهره‌گیری از ساختارهای علمی، راه میانبری را انتخاب کرده است تا ایده را به مهارت تبدیل و محصول را به بازار کار وصل کند.

جهاددانشگاهی؛ پرچم‌دار تحول دانش در کشورفاطمه کرباسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، ضمن تبریک چهلمین سال تأسیس جهاددانشگاهی اظهار کرد: این نهاد زاییده انقلاب است و ارائه خدمات تخصصی فراگیر در سراسر کشور از دستاوردهای آن به‌شمار می‌رود که اثر این دستاوردها تا عرصه‌های ملی و بین‌المللی نیز گسترش یافته است.

وی با اشاره به اینکه حرکت‌های جهادی این نهاد موجب سرعت بخشیدن به حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه کشور شده است، تصریح کرد: توان بالای نیروی انسانی، تعهد و تخصص و مهم‌تر از همه، وجود روحیه تلاش و سازندگی و داشتن انگیزه خدمت از جمله مزیت‌های جهاددانشگاهی است.

این مسئول با بیان اینکه امروز شاهد حضور نیروهای تربیت شده در ساختار فرهنگی و آموزشی این نهاد انقلابی به‌عنوان روسای دانشگاه، مدیران استانی و کشوری هستیم، افزود: جهاددانشگاهی در چهل سال گذشته و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در وظیفه کادرسازی و تربیت نیروی‌های کارآمد، متعهد و متخصص، بسیار موفق بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان یادآور شد: بعد از گذشت بیش از چهل سال، شاهد حضور جهاددانشگاهی در حوزه‌های اطلاع‌رسانی، پزشکی، هنر، علوم انسانی، علوم قرآنی، نظرسنجی‌های محلی، استانی، ملی و ...، انتشارات، پارک‌ها، مراکز رشد و پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های تخصصی، آموزش‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت و ... هستیم که در کشور جریان‌سازی ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه جهادانشگاهی پرچم‌دار تحول دانش در ایران است، بیان کرد: امیدواریم در آینده نیز بتواند این تحولات را در دنیا نهادینه کند و با تلفیق آموزش و پژوهش می‌تواند گره‌گشای مشکلات باشد.

کرباسی جهاددانشگاهی را پله ترقی جوانان مستعد خواند و گفت: این نهاد با ارائه آموزش‌های مهارتی و با بهره‌گیری از ساختارهای علمی، راه میانبری را انتخاب کرده است تا ایده را به مهارت تبدیل و محصول را به بازار کار وصل کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: