کد خبر: 3941172
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

برگزاری جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» در زنجان

مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: جشنواره فرهنگی و هنری «وقف چشمه همیشه جاری» با هدف حمایت از هنرمندان، گسترش فرهنگ وقف و تولید آثار فاخر برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» در زنجانبهزاد شکوری، مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان زنجان، در گفت‌وگو با ایکنا اظهار کرد: جشنواره فرهنگی و هنری «وقف چشمه همیشه جاری» با هدف حمایت از هنرمندان، فرهیختگان، پژوهشگران مستعد کشور و گسترش فرهنگ وقف و تولید آثار فاخر برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: این جشنواره در هشت بخش خوشنویسی، هنرهای تجسمی، متون ادبی، چندرسانه‌ای، عکس، آثار پژوهشی، خبر و رسانه و فضای مجازی برگزار خواهد شد و شروع ارسال آثار به این جشنواره فرهنگی و هنری از ابتدای آبان ۱۳۹۹ بود و براساس پوستر منتشر شده و مهلت ارسال آثار نیز تا پایان فروردین سال آینده است و داوری و اعلام نتیجه نیز خرداد سال ۱۴۰۰ انجام می‌شود.

این مسئول بیان کرد: هنرمندان و اندیشمندان برای حضور در «جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» می‌توانند برای شرکت در این جشنواره و همچنین ارسال آثار خود به سایت www.vaghffestival.ir  مراجعه کنند. راه‌های ارتباطی دیگری همچون صفحه جشنواره به نشانی vaghffestival@  در شبکه‌های اجتماعی و شماره تلفن‌های ۶۴۸۷۲۶۱۴-۶۴۸۷۲۶۱۶-۶۴۸۷۲۶۴۸ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره سراسری «وقف چشمه همیشه جاری» ایجاد شده است.

شکوری با اشاره به اینکه دبیرخانه هر بخش با حضور متخصصان مرتبط با رشته‌های جشنواره در یک استان تشکیل شده است، ادامه داد: دبیرخانه مرکزی جشنواره در اداره ترویج وقف سازمان اوقاف و امور خیریه و دبیرخانه بخش خوشنویسی در قزوین، دبیرخانه بخش هنرهای تجسمی در کردستان، دبیرخانه بخش متون ادبی در هرمزگان، دبیرخانه بخش چندرسانه‌ای در همدان، دبیرخانه بخش عکس در کرمان، دبیرخانه بخش پژوهش در اصفهان، دبیرخانه بخش خبر و رسانه در خراسان جنوبی و دبیرخانه بخش فضای مجازی در تهران تشکیل شده است.

وی پژوهش را رکن مهم در توسعه  پیشرفت جوامع خواند و گفت: پژوهش در حوزه وقف نیز سبب می‌شود تا نیازهای جامعه را بهتر بشناسیم و بتوانیم از این نعمت نسل‌های مختلف را به بهترین شکل بهره‌مند کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha