کد خبر: 3808432
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
گروه فرهنگی ــ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از تشکیل گروه‌های امر به معروف در ماه رمضان خبر داد و گفت: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است که هر مبلغ گروه چند نفره امر به ‌معروف را در مساجد و هیئت‌ها تشکیل دهد.
تشکیل گروه‌های امر به‌ معروف در زنجانحجت‌الاسلام ولی‌الله مصائبی، معاون فرهنگی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: ماه رمضان فرصت بندگی و رشد معنوی است و پس از بسترسازی در ماه‌های رجب و شعبان، زمینه خودسازی در این ماه مبارک بیشتر فراهم می‌شود.
وی با تاکید بر حفظ حرمت رمضان در جامعه بیان کرد: تظاهر به روزه‌خواری نباید علنی باشد و تظاهر به روزه‌خواری حرمت‌شکنی این ماه عزیز و معنوی است.
معاون فرهنگی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به تشکیل گروه‌های امر به ‌معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است که هر مبلغ گروه چند نفره امر به ‌معروف را در مساجد و هیئت‌ها تشکیل بدهد.
این مسئول با اشاره به اعزام مبلغان به ادارات تصریح کرد: در زمینه تبلیغات شهری و محیطی باید توجه ویژه به ایام ماه مبارک رمضان شود. فضای تبلیغاتی شهری در زنجان رمضانی باشد و به بحث تولید محتوا در تبلیغات از سوی دست‌اندرکاران توجه شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: