به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به همدان؛ برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشتههای قرائت، اذان و مناجاتخوانی در سومین مراسم اختتامیه این جشنواره که شامگاه نهم آبانماه در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد، معرفی شدند.
رشته دعا و مناجات خوانی
گروه دانشجویان
رتبه اول: میلاد ناصری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان
رتبه دوم: علی استثنایی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه سوم: مرتضی رضایی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران
گروه کارکنان
رتبه اول: علیرضا کچویی زاده از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رتبه دوم: حمید عبدالهی از دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی
رتبه سوم: حسن مظفری از دانشگاه علوم پزشکی تهران
گروه اساتید
رتبه اول: ایمان سعادت نیا از دانشگاه علوم پزشکی دزفول
رتبه دوم: فاضل محمدی مقدم از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
گروه دانشجویان(خواهر)
رتبه اول: فاطمه قاسمی کیا از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: آسیه اکملی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
رتبه سوم: زهرا غلامی از دانشگاه علوم پزشکی یزد
گروه کارکنان(خواهر)
رتبه اول: معصومه رستمیتبار از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: یگانه بیابانی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: سمیه قزلو از دانشگاه علوم پزشکی سمنان
گروه اساتید(خواهر)
رتبه اول: مریم عزیزی از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه دوم: فرشته بهمنش از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رشته اذان
گروه دانشجویان
رتبه اول: حمید راستی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: مهدی محمدی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه سوم: مبین باوفا از دانشگاه علوم پزشکی یزد
گروه کارکنان
رتبه اول: عمار قلی پور از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
رتبه دوم: صفی الله توفیق زاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: عبدالجلیل آشینه گو از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
گروه اساتید
رتبه اول: جعفر پورصمدی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رتبه دوم: شهرام صادقی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان
رتبه سوم: مسعود خواجه زاده از دانشگاه علوم پزشکی گراش
رشتته قرائت تحقیق
گروه اساتید
رتبه نخست: مهدی مهدویپناه از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رتبه دوم: صمد ندری از دانشگاه علوم پزشکی زنجان
رتبه سوم: محسن ورمزیار از دانشگاه علوم پزشکی همدان
گروه اساتید(خواهر)
رتبه سوم: زینب یغمور از دانشگاه علوم پزشکی سیرجان
گروه کارمندان
رتبه نخست: عدنان مومنین از دانشگاه علوم پزشکی آبادان
رتبه دوم: وحیدکرمی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان
رتبه سوم: یوسف قنبری از دانشگاه علوم پزشکی زنجان
گروه کارمندان(خواهر)
رتبه اول: صدیقه خوشباش از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه دوم: نجمه امیری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: اکرم نجاتبخش از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
گروه دانشجویان
رتبه اول: محمدجواد برخورداری از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه دوم: سیدمحمد طباطبایی مقدم از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
رتبه سوم: سیدرضی سلیم بهرامی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران
گروه دانشجویان
رتبه نخست: فاطمه زهرا ندافی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
رتبه دوم: مونا محمدزاده از دانشگاه علوم پزشکی گیلان
رتبه سوم: حسناسادات زمانی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه