کد خبر: 3868784
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲

راه سردار سلیمانی در مبارزه با استکبار ادامه دارد

گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: جهانیان بدانند، سربازان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، مقاوم‌تر از گذشته ایستاده‌اند و راه شهید سردار سلیمانی را در جبهه مقاومت و مبارزه با کفر جهانی، ادامه خواهند داد.

راه سردار سلیمانی در مبارزه با استکبار ادامه داردبه گزارش ایکنا از زنجان، جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، شب گذشته، 13 دی‌ماه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: این سردار رشید اسلام، خالصانه سراسر عمر با برکت خویش را صرف مجاهدت در راه خدا و مقابله با اشقیا کرد.

وی تصریح کرد: فداکاری در دوران دفاع‌مقدس، دفاع از حریم اهل‌بیت(ع)، مبارزه با تروریسم در سوریه و عراق، نجات ملت‌های مسلمان از چنگال آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و تروریست‌ها، نمونه‌های کوچکی از رشادت و دلاوری‌های این شهید سرافراز در طول دوران حیات با عزت خود است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان شهادت را شایسته سردار بزرگ اسلام دانست و گفت: این سردار والامقام به آرزوی دیرینه خویش نائل آمد و با پیوستن به همرزمان شهید خویش، «عند ربهم یرزقون» و جاودانه شد.

این مسئول یادآور شد: ایمان کامل، تقوای بالا، اخلاق پسندیده، اخلاص، بصیرت، مجاهدت تام، خستگی‌ناپذیری، عشق به اسلام و مردم مسلمان، استکبارستیزی و حضور به‌موقع و کارآمد در همه صحنه‌های سرنوشت‌ساز، از ویژگی‌های سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی بود.

سردار کرمی ادامه داد: شجاعت، شهادت‌طلبی، ذکاوت و دانش بالای فرماندهی و ولایت‌مداری کم‌نظیر نسبت به مقام معظم رهبری از دیگر ویژگی‌های بارز آن سردار محبوب و گرانقدر بود.

وی تأکید کرد: ملت نستوه و بزرگ ایران و جهان اسلام بدانند، سربازان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، مقاوم‌تر از گذشته ایستاده‌اند و راه پرافتخار آن شهید بزرگوار را در جبهه مقاومت و مبارزه با کفر جهانی، ادامه خواهند داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :