کد خبر: 3869025
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

۴۰ مدرسه طارم؛ میزبان یادواره «لاله‌های روشن»

گروه اجتماعی ــ مدیر آموزش و پرورش طارم با اشاره به این مطلب که یادواره «لاله‌های روشن» در خصوص بزرگداشت چهل هزار شهید دانش‌آموز و همکار فرهنگی در چهل هزار مدرسه کشور اجرا می‌شود، ادامه داد: این طرح در ۴۰ مدرسه شهرستان طارم تا روز شهید برگزار می‌شود.

۴۰ مدرسه طارم میزبان یادواره لاله‌های روشن می‌شوندنقی صفری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان طارم در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، ضمن تبریک و تسلیت در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: شهادت این مرد بزرگ و اسطوره کشور، اگرچه تأثر همگان را برانگیخت اما صدای اتحاد ملت را به گوش جهانیان خواد رساند.

وی با اشاره به برگزاری اولین طرح لاله‌های روشن یادواره شهید حسن احمدی در این شهرستان، اظهار کرد: آشنایی نسل جوان با فرهنگ شهید و شهادت یکی از وظایف مهم ما مسئولین است.

صفری افزود: در آموزش و پرورش علاوه بر فعالیت‌های آموزشی، برنامه‌های فرهنگی و پرورشی زیادی در حال انجام است که برگزاری یادواره شهدا یکی از این برنامه‌ها است.

مدیر آموزش و پرورش با تأکید بر ضرورت تبیین دستاوردها و آرمان‌های شهدا به نسل جدید، ادامه داد: بهترین روش برای ادامه راه شهدا این است که اهداف آن‌ها را بشناسیم و در جهت ترویج و نهادینه کردن این اهداف تلاش کنیم.

صفری با تأکید بر این‌که فرهنگ ایثار و شهادت به زندگی انسان‌ها معنا می‌دهد، یادآور شد: جامعه‌ای که بتواند آرمان شهدا را به خوبی درک کند و ترویج دهد موجب گسترش معنویت در جامعه و ایجاد و شکل‌گیری محیط انسانی سالم و الهی خواهد شد.

این مسئول با اشاره به این مطلب که یادواره «لاله‌های روشن» در خصوص بزرگداشت 40 هزار شهید دانش‌آموز و همکار فرهنگی در 40 هزار مدرسه کشور اجرا می‌شود، ادامه داد: این طرح در 40 مدرسه شهرستان طارم تا 22 اسفند روز شهید برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :