کد خبر: 3869897
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

گروه اجتماعی ــ معاون، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه این اداره ۷ برنامه محوری برای ایام فاطمیه در نظر گرفته است، گفت: در این ایام ۷۰۰ مبلغ به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.

اعزام 700 مبلغ به مناطق مختلف زنجان برای ایام فاطمیهبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام یوسف اماملو، عصر دوشنبه، 16 دی‌ماه در جلسه ستاد اجرایی ایام فاطمیه اظهار کرد: ایام فاطمیه با هفتمین روز شهادت سردار سلیمانی مقارن شده و در این رابطه 7 برنامه از طرف تبلیغات اسلامی اجرا خواهد شد.

وی ابراز کرد: یکی از این برنامه‎ها تجمع بزرگ فاطمی است که با محوریت هیئت‌های مذهبی اجرا می‌شود و حضور پرشور مردم در آن پیش‌بینی شده تا عشق و اردات خود را به این بانوی بزرگ اسلام و فرزندان رشیدی که از این مکتب برخاستند، نشان دهند.

معاون، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان زنجان به برنامه نواختن زنگ فاطمی در مدارس استان اشاره کرد و گفت: این برنامه در 100 مدرسه با محتوای ایام فاطمیه متناسب با این گروه سنی برگزار می‌شود.

وی از برگزاری شب شعر در ایام فاطمیه خبر داد و افزود: این برنامه با همکاری کانون مداحان اجرا می‌شود که شعرا و مادحین اشعاری را در وصف بانوی نمونه عالم و مضامین مذهبی و حماسی می‌خوانند.

اماملو همایش مادرانه و اجتماع بانوان فاطمی را از دیگر برنامه‌های این ایام برشمرد و گفت: ۷۰۰ نفر مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان زنجان اعزام می‌شوند که در مجموع 2000 نفر ساعت خواهد شد.

وی با تأکید به برگزاری گفتمان دینی با محتوای غنی بیان کرد: این گفتمان‌ها با محوریت سبک زندگی اسلامی، تربیت فرزند، آئین همسرداری و حجاب و عفاف از دیدگاه حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود.

معاون، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه فضاسازی شهر باید متناسب با ایام فاطمیه باشد، تصریح کرد: حضرت زهرا (س) در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی باید الگوی بانوان باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: