کد خبر: 3854047
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷

ریشه ناآرامی‌های جهان به آمریکا مربوط می‌شود

گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه طارم با بیان اینکه ریشه تمامی ناآرامی‌های جهان به آمریکا مربوط می‌شود، اظهار کرد: هدف اصلی آمریکا در خاورمیانه، ایران است که با ایستادگی ملت متدین، مسئولین دلسوز و نیروهای نظامی و انتظامی ناکام مانده است.

توطئه‌چینی برای ایران هدف اصلی آمریکا در آسیای غربی استبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام مهدی منصوری، امام جمعه طارم، ظهر امروز، ۱۱ آبان ماه در جلسه هماهنگی برنامه‌های ۱۳ آبان ماه طارم، با اشاره به تلاش دشمنان نظام و انقلاب در جهت ضربه زدن به ملت ایران افزود: باید روز به روز بصیرتمان را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه ریشه تمامی ناآرامی‌های جهان به آمریکا مربوط می‌شود، اظهار کرد: هدف اصلی آمریکا در خاورمیانه، ایران است و اگر بتواند نقشه‌های بسیاری برای ایران دارد که با ایستادگی ملت متدین، مسئولان دلسوز و نیروهای نظامی و انتظامی ناکام مانده است.

وی با تأکید بر این‌که در حال حاضر آمریکا زمین‌گیر شده است، ادامه داد: به فرموده رهبری آمریکا در برابر ملت ایران باید تسلیم شود. برای گرامی‌داشت روز 13 آبان‌ماه مردم طارم نیز روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی این روز شرکت کرده و مشت محکمی به دهان دشمنان از جمله آمریکا خواهیم زد.

امام جمعه طارم با بیان این‌که راهپیمایی 13 آبان ماه امسال بسیار باشکوه برگزار خواهد شد، تأکید کرد: اتحاد و همدلی ملت ایران و برگزاری باشکوه مراسم ملی باعث می‌شود که کشور در برابر دشمن بیمه شود.

حجت‌الاسلام منصوری یوم‌الله ۱۳ آبان ماه یادآور سه اتفاق مهم در کشور است، بیان کرد: ۱۳ آبان ۴۳ تبعید حضرت امام از قم به ترکیه توسط رژیم فاسد پهلوی، ۱۳ آبان ۵۷ کشتار دانش‌آموزان در دانشگاه تهران توسط مزدوران رژیم پهلوی که به نام روز دانش‌آموز نامگذاری شده است و همچنین ۱۳ آبان ۵۸ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و روز مبارزه با استکبار جهانی روز مهمی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایکنا، راهپیمایی روز ۱۳ آبان در شهر های آب‌بر و چورزق وروستای گیلوان همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha